Jak nakupovat?

Úvod Jak nakupovat?

Nebojte se u nás nakupovat, je to tak jednoduché...

Praktikujeme v našem internetovém obchodě jednoduchý a rychlý způsob nákupu. Snažíme se, aby jsme naše zákazníky nezatěžovali zbytečnostmi, a proto po Vás chceme pouze to nejnutnější, proto je nákup u nás rychlý a bezpečný. Naší prioritou jsou stále spokojení zákazníci, a proto bychom Vás nezatěžovali zbytečnými otázkami, protože to sami nemáme rádi.

 

Platba je možná pouze hotově při převzetí zboží (dobírka česká pošta), tudíž nečekáme na provedení platby a zboží ihned expedujeme. (i přesto ale nezapomeňte při objednávce zaškrtnout políčka "způsob dopravy" a "způsob platby")


Zákazníci z České republiky si mohou zvolit i příplatkovou (nyní zdarma) službu přepravy  "Balík do ruky" a "Balík na poštu". Uvést Vaše telefonní číslo je v tomto případě povinný údaj a slouží pouze pro potřeby dopravce. V případě jeho neuvedení, bude zásilka odeslána standardně jako "doporučená zásilka".

Pokud by jste nám chtěli sdělit jakoukoliv informaci, která je důležitá pro doručení Vaší zásilky, využijte pole "Poznámka k objednávce", která je pro tyto účely určena.


Přejeme Vám příjemný nákup!
Zákaznický servis www.viagra-obchod.cz

Kontaktní formulář

znaků do konce.
antiSpam [nový kód]